Alt

Doležalová Štěpánka

"Narozena ve znamení Kozoroha, obdařena rozvětvenou rodinou s láskou k hudbě. Sborovým zpíváním je i můj osobní život bohatší a veselejší. A to nejen díky samotnému zpívání, ale hlavně zásluhou bandy lidí, kterou jsem díky němu poznala. Zpívání je ventil radosti i smutku, výdej i příjem energie. Každý hlas má svoji barvu a když je někdo hezky poskládá, tak se najednou objeví krásná duha. A ta duha vzájemně sladěných barev jde o těch, co zpívají, k těm, co poslouchají ... a někdy i zpátky. Tak nějak to cítím."


Kuželová Tereza

"Hudba je neodmyslitelnou součástí mého života. Asi jako většina členů sboru si zpívám pro radost už od mala. Pamatuji si, že jsem v dětství skládala vlastní písničky, vymýšlela si svoje nesmyslné texty na anglické písně, a tak třeba z Wake me up before you go-go vzniklo něco jako [pip mí ap bifór jů koko]. Moje maminka si mého nadšení pro hudbu naštěstí všimla, i když to nebylo tak těžké, protože jsem zpívala bez ostychu všude. A tak jsem od 6 let začala navštěvovat ZUŠ, která se pro mě stala skoro druhým domovem. Primárně jsem chodila na klasickou kytaru a hudební nauku, postupně jsem však přidala komorní soubory, dětský orchestr i sbor. Sborů jsem zkusila několik a v jednom jsem potkala velmi šikovnou učitelku zpěvu, která pro mě byla velkou inspirací. Později tato paní vytvořila soubor asi 13 nadšenců do zpívání a společně jsme koncertovali v naší domovině - jižních Čechách. Po dokončení druhého cyklu hry na kytaru a střední školy jsem se přesunula do Prahy, kde mě studium vysoké školy, práce na poloviční úvazek a lákadla velkoměsta na pár let zaměstnaly. Naštěstí jsem se ale ke zpívání dostala zpět při navazujícím studiu v Dánsku a Erasmu v německém Bamberku, kde jsem se dostala do univerzitního sboru. Po návratu do Prahy jsem hledala šikovný sbor, který zpívá se zápalem a láskou k hudbě. Po důkladném zmapování terénu pro mě byl LVB jedničkou. A světe div se, nějakým zázračným kouzlem jsem teď jedním z členů. :-)"

Wackerová Lenka

"Narozena: V Praze ve znamení Býka s ascendentem ve Lvu.

Pěvecké zkušenosti: Na základní škole jsem zpívala v několika sborech, ale dost často taky doma u rádia a gramofonu ve snaze napodobit slavné profesionálky, o dost později jsem se na deset let stala členkou komorního smíšeného sboru s klasickým zaměřením, pak přišla tříletá pauza a po ní neodolatelné nutkání začít se zpěvem znovu. Dílem náhody nebo spíš osudu jsem jednoho dne objevila úžasné seskupení sympatických lidí a zamilovala jsem se na první pohled do Lucky Voice Bandu. Moc si vážím toho, že jsem se mohla stát členkou této báječné party. Baví mě: Moje práce paní učitelky ve školce, dobrá zábava s fajn lidmi, poznávání všeho nového, esoterika, Orient, cestování, ruční práce, móda, kočky, psaní, jóga, slunce, dobré víno, lenošení ... a zpívání. Nemám ráda: Lidskou závist, nenávist a nevlídnost, sychravé počasí a sladká jídla."


Vorlová Michaela

"Už od dětství miluji ten pocit, který máte, když dozpíváte náročnou skladbu a celé tělo, napumpované adrenalinem, si vydechne úlevou a uvolní se. Někdo kvůli tomu pocitu leze na skály, já raději šplhám po notové stupnici. :-) Lucky Voice Band se svou téměř rodinnou atmosférou je pro mě útočištěm, kde se můžu vyřádit a užívat si blaženost, kterou mi zpěv přináší na každé zkoušce a koncertě s lidmi, kteří to vnímají podobně. Je osvobozující hledat své hranice a konstantně je překračovat. Mohu se tak vydat na cesty, o kterých se mi nesnilo."


Řadová Jana

"Když jsem v raném předškolním věku seděla taťkovi za krkem a zpívala "Mám rád jízdu na velbloudu, pokud možno v levém proudu", tak se prý kolemjdoucí jen rozhlíželi, kde je klobouk na výběr mincí. Stejná situace se opakovala, když jsem v podobně raném věku pískala na zobcovku Holubí dům, a tyto historky dále v životě už jen přibývají. Sborovému zpěvu se věnuji celý život, víc než co si sama můžu pamatovat. Pokračuji v tom s radostí i nadále s Lucky Voice Band a děkuji za tu šanci."  


Kocourová Kateřina

"Ve čtyřech letech jsem nastoupila do Kühnova dětského sboru a v šesti jsem byla rozhodnutá, že budu zpěvačka a otravovala jsem všechny příbuzné opakovaným zpěvem: "Podívej, kvete růže". Pak šel život a já jsem najednou zjistila, že zpívám dětem ukolébavky a pozpěvuju si při věšení prádla a to všechno čím dál tím méně a méně, až jsem přestala zpívat úplně - až se stalo něco, co mi pomohlo se probrat a začít zase hledat radosti života. A zpívání je radost a zpívat s Lucky Voice Bandem je velká radost :-)".


Ohlídalová Martina

"V dětství mi říkali: "Nezpívej, nebo začne pršet!" Neposlechla jsem! A jsem ráda. Zpívám, co mi síly stačí, protože to stojí za to. Mám radost z každé nové melodie a baví mě svět s mými přáteli ve sboru. Našla jsem nejen zábavu a radost ze zpěvu, našla jsem v Lucky Voice Band i druhou rodinu."


Příhodová Martina


Frišová Magda


Valvodová Tereza

"Ahoj, já jsem Tereza a ráda zpívám. Zpívám hodně a skoro všude. Zpívám, i když třeba jedu v metru nebo vařím. Zpívám u táboráků hned vedle kytary. Zpívám v různých situacích, i když se to kolikrát nehodí. Zpívám dost hlasitě, hlavně opilá. Zpívám, i když neznám slova. Zpívám u znělek seriálů a filmů. Zpívám, i když tím lidi otravuju. Zpívám odjakživa. Zpívám, i když se dost stydím, a to hlavně před rodinou a kamarády. Zpívám v LVB a strašně mě to ba. Ahoj, já jsem Tereza a tohle bych taky zazpívala, i když..."

Vítková Soňa

"Radost : radost je pro mě rodina, ale i hudba, která mě provází celým životem. Již na základní a střední škole jsem navštěvovala pěvecké sbory, kde jsem byla šťastná a usměvavá. Pak přišlo období hledání se - cestování, práce, partner, děti ... a hudba byla na vedlejší koleji. Jednoho dne jsem se rozhodla opět zpívat a objevila jsem Lucky Voice Band. A tak jsem zase úplně šťastná a usměvavá, je to moje zpívající rodina."


Doležalová Petra


Streichbierová Michaela

"Když sněží, tak hory. Když zvíře, tak pes. Když nanuk, tak Míša. Když Míša, tak Streichsbierová. Když manžel, tak Lev. Když dcera, tak Anna. Když veselit, tak do rána. Když zpívat, tak rád. Když sbor, tak Lucky. Když hlas, tak alt. Když hudba, síla, energie, tak Lucky Voice Band! ;-)"