Soprán

Jarmila Plurová

"Kdo nechce, hledá důvody. Kdo chce, hledá způsoby...Jsem moc ráda, že mě moje láska ke zpěvu přivedla během mého hledání toho správného hudebního tělesa právě na internetové stránky Lucky Voice Band. Zpívání v dětském sboru, hodiny klavíru, soukromé hodiny zpěvu, vystupování na různých kulturních akcích i praxe v německém rádiu - během všech těchto etap mého života se má hudební duše mohla radovat. Zpívat jsem si nepřestávala ani v oblacích na palubách letadel, kde jsem strávila 8 let jako stevardka. Nyní však už nohama pevně na zemi, respektive na vodě. Jsem natěšená na další nejen hudební zážitky s partou LVB."

Alice Mrkvová

"Hudba mě provází už od malička - táta hrál na banjo a máma pořád zpívala. Já sama jsem se nejdřív doma učila hrát na kytaru a v ZUŠ i na klavír. Později jsem pak byla součástí několika pěveckých sborů. Do LVB jsem zavítala po ukončení vysoké. Při hledání "vhodného" sboru mi LVB doporučila mamka, která je slyšela na festivalu v Bašce. Byla jimi unešená. Tak jsem Lucce napsala, no a byla to láska na první poslech! Všechno začlo na soustředěni ve Svatém Jánu pod Skalou v srpnu 2014 a už mě to nepustilo. LVB je pro mě jedinečné a jsem vděčná, že můžu být jeho součástí"

Zuzana Tóth Bartáková

"S hudbou v organizované formě jsem začala v sedmi letech, kdy rodiče usoudili, že dají své muzikální dítě na kroužek. Prošla jsem si dětským pěveckým sborem, sólovou hrou na zobcové flétny, flétnovým souborem, hrou na příčnou flétnu, sólovým zpěvem, smíšeným sborem, vedením maličkého dětského sboru a nakonec odumřením mých hudebních ambicí po nástupu na VŠ a přestěhování se z rodných severních Čech do Prahy. Několik let jsem byla koupelnová zpěvačka a příležitostná účastnice konkurzů do pěveckých těles, ale nikde se mi to nezdálo jako "to ono". Až se nakonec potkal můj stesk po muzicírování a volné místo v LVB. Po prvním setkání to ve mne zarezonovalo a já jsem moc ráda, že mne tahle skvělá parta vzala mezi sebe."


Kamila Loupal

"Na slušnou pěveckou kariéru jsem měla našlápnuto již od útlého věku. Píseň Tichá noc, kterou jsem nazpívala již v 6 letech, mohli slýchávat občané obce Lhota u Kladna na Štědrý den z amplionů po několik let. Jinak různé hudební aktivity mě provázely i nadále. V ZUŠ jsem navštěvovala hodiny zpěvu a violoncella, během studia na gymnáziu jsem se nachomýtla k jazzovému tělesu HarmCore Jazz Band, kde jsem hrála na cello a vyzkoušela jsem si i sólový zpěv. K LVB jsem se dostala čirou náhodou, nicméně mě okamžitě pohltila energie a nadšení, kterou během koncertu dávají publiku. Měla jsem z pekla štěstí, protože se mi povedlo stát se jejich součástí a jsem vděčná za každou chvíli, kterou s tak super partou mohu strávit."


Jana Patzelová

"Sborový zpěv mne provází celým životem a dělá ho krásnější. Zpívat jsem začala už jako 4 letá holčička a s několika menšími pauzami zpívám dodnes. Pevné základy jsem získala ve sboru Bambini di Praga, po té jsem se 11 let věnovala dětem ve vlastním maličkém sboru na malé vísce v jižních Čechách, současně s tím jsem se na vysoké škole zapojila do univerzitního sboru a po studiu jsem několik let zpívala v ženském sboru Cancioneta Praga. Na určitou dobu mi pracovní vytížení narušilo možnost se pravidelně věnovat čemukoliv, ale dlouho jsem to nevydržela a po pár letech mi zpívání začalo chybět, bez něj to prostě nepůjde. :-) Tak jsem zvolnila a hledala jsem těleso s energií, nadšením a dobrou partou lidí...a našla jsem ho... jsem moc ráda, že můžu být součástí Lucky Voice Band." 


Alice Zápotocká

"Hudba je moje dětství a konečně jsem se obloukem zase k ní mohla vrátit. Vzpomínám na hodiny u klavíru, zpívání dvojhlasů se sestrou u piána nebo kytary, kdy nás doprovázel tatínek, každým coulem muzikant. Tatínek, mimo jiné jeden ze zakládajících členů českomoravské hudební společnosti (dnes známého Čechomoru), nás nešetřil a nesčetněkrát vyhecoval hrát do klobouku na Karlově mostě, na slavnostech na německých hradech, nebo postavil do nahrávacího studia v Rádiu 1 v Německu. Byly to vždy okamžiky adrenalinu, radosti z podařených souzvuků, naladění na stejnou vlnu a společné muzikantské hudební dýchání....To vše dnes mohu opět zažívat, a to hned s desítkami talentovaných zpívacích kolegů, členů LVB."


Terezka Buchtová

"Hudba byla mojí velkou láskou již od mala. Na základní škole i na gymnáziu jsem zpívala v pěveckém sboru, chodila na flétnu, kytaru, později byla také členkou revivalové kapely Ambra, se kterou jsme hráli nestárnoucí písničky slavné ABBy. Zpívání v kapele mě motivovalo ke snaze se ve zpěvu zlepšovat, a tak jsem začala navštěvovat i soukromé hodiny zpěvu. Se započetím studia medicíny však mé hudební aktivity postupně ustaly...Po jeho skončení jsem pak začala hledat, kde bych si tak mohla zazpívat jinde, než doma v koupelně nebo u táboráku.. Náhodou jsem objevila stránky Lucky Voice Bandu a nyní jsem již 8 let jeho hrdou členkou."


Sylva Šavlová

"Narodila jsem se v dubnu 1975 v Třebíči. Dětství jsem často trávila v lesích a hrou na indiány posilovala své hlasivky a roztahovala hrudní košíček :-). Vyrůstala jsem v prostředí, kde hudba hrála velkou roli a zpívala v dětských sborech, jejichž repertoár byl v duchu československo-sovětského přátelství. Později v rock-pop-beatové kapele Jam&Tea z Třebíče a pár měsíců přizvukovala v poněkud bláznivé hudební formaci Cirkus Mrodry Ublues. Po přesunu do Prahy přišlo zpívání s kapelou Mandril. Od jara 2010 jsem začala pracovat s hlasem intenzivněji na různých workshopech a hodinách zpěvu. Díky tomu jsem poznala Lucii Freiberg a na přelomu let 2010/2011 byla u zrození sboru Lucky Voice Band."


Anna Skalická

"Již od malička byla hudba součástí mého života. Od základní školy do maturity jsem zpívala ve smíšeném sboru na trutnovské ZUŠ, chodila na hodiny sólového zpěvu a nové zkušenosti nasbírala také v USA, kde jsem 10 měsíců zpívala v kostelním a školním sboru. S odchodem do Prahy za studiem vysoké školy, jsem se zpěvem na několik let skončila, ale po čase si začala uvědomovat, jak moc mi aktivní zpívání chybí. Jsem proto moc ráda, že se k němu můžu vrátit právě díky Lucky Voice Band" 


Ivana Rusková

"Narodila jsem se v Praze. Už ve školce jsem začala zpívat v Bambini di Praga, později pak v Kuhnově dětském sboru. V dospělosti jsem navštěvovala komorní sbor Resonance a sólově zpívala u Dity Vích Hořínkové. Zpěv mě vždy provázel celý život a bez něj si to už ani nedokážu představit! Nepřestala jsem zpívat, ani když jsem si dálkově dodělávala VŠ (kdy času nebylo nazbyt), ani po narození mých dvou dětí, se kterými jsem momentálně na rodičovské dovolené. Já to prostě zbožňuji!"     


Simona Hončová

"Od malička vnímám hudbu jako součást svého života, která mne provází dodnes - ať už ve spojení s tancem, kterému jsem se od raného dětství věnovala, nebo ve spojení se zpěvem. V 9 letech jsem se dostala do DPS Mládí, kde jsem strávila krásných 8 let. Následně jsem se věnovala rok sólovému zpěvu, ale s nástupem na VŠ na zpěv přestal být čas. V roce 2016 se uskutečnil koncert bývalých členek DPS Mládí po 10 letech od ukončení činnosti sboru. Tento koncert byl pro mě impulsem k návratu ke zpěvu a díky kolegyni Terce K. jsem poznala sbor Lucky Voice Band a stala se jeho hrdou členkou :)" 


Pavla Houdková

"Svou pěveckou dráhu jsem zahájila v 1. třídě v Bambini di Praga a souběžně jsem zpívala i ve školním sboru. Jako samouk jsem se kolem puberty vrhla i na chudinku kytaru. Kytara nevydržela, já ano. Alespoň se zpěvem. Dokonce i v době mateřské dovolené o mně kamarádky matky mluvily jako o "té zpívající tetě". A zpívám stále. Jako jedna ze zakládajících členů Lucky Voice Bandu to ani jinak neumím. LVB je pro mě terapií, rodinou i jednou velkou koncertní jízdou. Jsem tady moc ráda!"


Helena Kuhnová

"Hudba a zpěv provází téměř celý můj život. Roky strávené v dětském pěveckém sboru, na hodinách sólového zpěvu a hrou na zobcovou flétnu se na mně, v tom nejlepším slova smyslu, nesmazatelně podepsaly. Během několikaleté přestávky mi došlo, co všechno pro mě sborové zpívání znamenalo a jak moc mi chybí. Jsem ráda, že po mnoha letech se můžu opět věnovat tomu, co můj život ve všech směrech nenahraditelně obohatilo a obohacuje dál. Pro introverta je to někdy hodně náročné, ale pocitům z překonání svých vnitřních hranic a z vystoupení ze své zažité komfortní zóny se nic nevyrovná. "


Olga Vosecká

"Láska k hudbě a sborovému i sólovému zpěvu, spolu se hrou na housle mě provází od útlého věku. Původem z Rakovníka, odchovaná ZUŠ, několika sbory a zpěvem s místní kapelou. V dospělém věku se moje náklonnost k hudbě velmi dobře hodila při výchově našich tří synů. Kromě rodinné kapely jsem zpívala v accapella skupině Pětiklíč, v Myšmaši a stále zpívám v klecanském sboru Klenota. Lucky Voice Band je pro mě zdrojem nových hudebních zkušeností. Dobrá parta lidí se zkušeným vedením, úžasný pěvecký souzvuk, nesmírná energie, která pomáhá k zachování mladé mysli a kterou předáváme publiku, LVB je prostě skvělý hudební zážitek!"


Jana Suja

"Jsem narozena v červnu roku 1985 ve znamení blíženců v Kolíně. Bezdětná, svobodná (až do 14. 6. 2014 :-) ) a patnáct let vegetariánka. K hudbě, prvně lidové a klasické, mě přivedl děda, zpěvák od Kolína, jež svým úžasným tenorem vyluzoval tóny Kmochových pochodů, a výborný muzikant s absolutním sluchem. Dlouho věřil, že alespoň jeho nejmladší vnouče zdědí jeho sluchový dar. Bohužel, nestalo se. Sborový zpěv jsem okusila už na základní škole, dále na gymnáziu a nakonec i na univerzitě, kde jsem studovala hudební vědu a jako takový vedlejšák ekonomku (kdyby náhodou hudba nebyla tím, co by mě uživilo :-) ). Několik let jsem navštěvovala hodiny zpěvu, hrála na klavír a na bicí. Po několika měsících strávených v Kanadě jsem změnila své působiště a z Brna se přestěhovala do Prahy. Na celé tři roky jsem zpěv odložila až do doby, než jsem narazila na stránky sboru Lucky Voice Band. Napsala jsem Lucii, přišla na zkoušku a zamilovala se. Mimo hudby jsem nadšená i do sportování. Dvanáct let jsem se deset hodit týdně dřela s přemety, veletoči a jinými šílenostmi, které ke sportovní gymnastice patří. Dodnes jsem vášnivým milovníkem lyží. Jak se ale říká, sportem ku zdraví, a tak si už několik let pilně napravuji celé tělo pomocí úchvatné metody cvičení pilates."

Kačka Macková

"K hudbě mně to táhlo již od dětství, kdy jsem snad jako každé malé dítko hrála ve školce na flétničku. Ve školních letech jsem pokročila o level výš a začala hrát na klávesy. Ke sborovému zpěvu mě přivedl můj učitel hudebky na gymplu Libor Sládek, jehož jméno zná leckterý sborista, když se mu povedlo mě po 3 letech úspěšně přesvědčit, že zpívání ve sboru je super. No a měl pravdu. Už je tomu více než 10 let a za tu dobu jsem vystřídala několikero různých pěveckých uskupení různých velikostí a žánrů. V pozdějších letech jsem přidala ke sborovému i sólový zpěv v ZUŠce no a hádejte, koho jsem dostala jako učitelku? No samozřejmě, koho jiného než naši sbormistrni Lucku! Jak jsem se dostala do Lucky voice bandu, už je předpokládám zřejmé."