Soprán

Berková Bohunka

"Narodila jsem se na Severní Moravě v kouzelném městečku Bílá Opava. Tam jsem prožila značnou část svého života.V roce 2007 jsem uposlechla hlas svého srdce, rozhodla se pro změnu a přestěhovala se do Prahy.V Praze si užívám svobody a plním si své sny. Nacházím tady stále nové zdroje naplnění, štěstí a radosti, ke kterým zpívání ve sboru s tak úžasnými lidmi bezesporu patří.Zpěv mne provázel celým mým dětstvím, ale časem se z mého života nějak vytratil. A tak jsem moc ráda a vděčná za to, že jsem potkala Lucku, a že se ke zpěvu můžu po letech opět vrátit."   


Hončová Simona

"Od malička vnímám hudbu jako součást svého života, která mne provází do dnes - ať už ve spojení s tancem, kterému jsem se od raného dětství věnovala, nebo ve spojení se zpěvem. V 9. letech jsem se dostala do DPS Mládí, kde jsem strávila krásných 8 let. Následně jsem se věnovala rok sólovému zpěvu, ale s nástupem na VŠ na zpěv přestal být čas. V roce 2016 se uskutečnil koncert bývalých členek DPS Mládí po 10 letech od ukončení činnosti sboru. Tento koncert byl pro mě impulsem k návratu ke zpěvu a díky kolegyni Terce K. jsem poznala sbor Lucky Voice Band a stala se jeho hrdou členkou :)" 


Mazáčová Kamila

"Na slušnou pěveckou kariéru jsem měla našlápnuto již od útlého věku. Moje první sólová nahrávka byla Tichá noc, kterou jsem nazpívala již v šesti letech a kterou pravidelně po několik let mohli slýchávat občané obce Lhota u Kladna na Štědrý den vyhrávat z amplionů.Zpěv mě vždy opravdu velmi bavil, od předškolního věku jsem navštěvovala hodiny zpěvu v ZUŠ Lounských u Marie Kozákové - Hřebíčkové, později jsem přidala i hru na violoncello pod vedením Marie Hixové. I když jsem působila v několika sborech i orchestrech a účastnila jsem různých hudebních soutěží, opravdový zlom nastal až na gymnáziu, kdy jsem se nachomýtla k právě se krystalizujícímu tělesu HarmCore Jazz Band. Zde jsem hrála na cello a postupně jsem se dostala i k mikrofonu jako sólová zpěvačka, ale hlavně jsem si zažila, jakou energii dovede člověku poskytnout požitek ze společného muzicírování. K LVB jsem se dostala čirou náhodou, nicméně mě okamžitě pohltila energie a nadšení, kterou během koncertu dávají publiku a já jsem zatoužila stát se jejich součástí. Povedlo se a já se nyní těším na společné zážitky!" 

Plurová Jarmila

"Kdo nechce, hledá důvody. Kdo chce, hledá způsoby...Jsem moc ráda, že mě moje láska ke zpěvu přivedla během mého hledání toho správného hudebního tělesa právě na internetové stránky Lucky Voice Band. Zpívání v dětském sboru, hodiny klavíru, soukromé hodiny zpěvu, vystupování na různých kulturních akcích i praxe v německém rádiu - během všech těchto etap mého života se má hudební duše mohla radovat. Zpívat jsem si nepřestávala ani v oblacích na palubách letadel, kde jsem strávila 8 let jako stevardka. Nyní však už nohama pevně na zemi, respektive na vodě. Jsem natěšená na další nejen hudební zážitky s partou LVB."

Korousová Alice

"Hudba mě provází už od malička - táta hrál na banjo a máma pořád zpívala. Ja sama jsem se nejdřív doma učila hrát na kytaru a v ZUŠ i na klavír. Později jsem pak byla součástí několika pěveckých sborů. Do LVB jsem zavítala po ukončení vysoké. Při hledání "vhodného" sboru mi LVB doporučila mamka, která je slyšela na festivalu v Bašce. Byla jimi unešená. Tak jsem Lucce napsala, no a byla to láska na první poslech! Všechno začlo na soustředěni ve Svatém Jánu pod Skalou v srpnu 2014 a už mě to nepustilo. LVB je pro mě jedinečné a jsem vděčná, že můžu být jeho součástí"

Tóth Bartáková Zuzana

"S hudbou v organizované formě jsem začala v sedmi letech, kdy rodiče usoudili, že dají své muzikální dítě na kroužek. Prošla jsem si dětským pěveckým sborem, sólovou hrou na zobcové flétny, flétnovým souborem, hrou na příčnou flétnu, sólovým zpěvem, smíšeným sborem, vedením maličkého dětského sboru a nakonec odumřením mých hudebních ambicí po nástupu na VŠ a přestěhování se z rodných severních Čech do Prahy.Několik let jsem byla koupelnová zpěvačka a příležitostná účastnice konkurzů do pěveckých těles, ale nikde se mi to nezdálo jako "to ono". Až se nakonec potkal můj stesk po muzicírování a volné místo v Lucky Voice Bandu. Po prvním setkání to ve mne zarezonovalo a já jsem moc ráda, že mne tahle skvělá parta muzikantů vzala mezi sebe.Kromě znovu objevené lásky ke sborovému zpěvu můj život ovlivňuje manžel, rodina a přátelé, naše kočky, sklony k workoholismu a zhýralá náklonnost ke kavárenskému povalečství." 

Buchtová Terezka

"Hudba byla mojí velkou láskou již od mala. Na základní škole i na gymnáziu jsem zpívala v pěveckém sboru, chodila na flétnu, kytaru, později byla také členkou revivalové kapely Ambra, se kterou jsme hráli nestárnoucí písničky slavné ABBy. Zpívání v kapele mě motivovalo ke snaze se ve zpěvu zlepšovat, a tak jsem začala navštěvovat i soukromé hodiny zpěvu. Se započetím studia medicíny však mé hudební aktivity postupně ustaly...Po jeho skončení jsem pak začala hledat, kde bych si tak mohla zazpívat jinde, než doma v koupelně nebo u táboráku.. Náhodou jsem objevila stránky Lucky Voice Bandu a nyní jsem již 8 let jeho hrdou členkou."


Šavlová Sylva

"Narodila jsem se v dubnu 1975 v Třebíči. Dětství jsem často trávila v lesích a hrou na indiány posilovala své hlasivky a roztahovala hrudní košíček :-). Vyrůstala jsem v prostředí, kde hudba hrála velkou roli a zpívala v dětských sborech, jejichž repertoár byl v duchu československo-sovětského přátelství. Později v rock-pop-beatové kapele Jam&Tea z Třebíče a pár měsíců přizvukovala v poněkud bláznivé hudební formaci Cirkus Mrodry Ublues. Po přesunu do Prahy přišlo zpívání s kapelou Mandril. Od jara 2010 jsem začala pracovat s hlasem intenzivněji na různých workshopech a hodinách zpěvu. Díky tomu jsem poznala Lucii Freiberg a na přelomu let 2010/2011 byla u zrození sboru Lucky Voice Band. Doufám, že si v tomto energickém seskupení budu moci užívat radosti ze zpěvu co nejdéle."


Skalická Anna

"Již od malička byla hudba součástí mého života. Jako malé mi maminka zpívala na dobrou noc a možná právě to byl jeden z impulsů se jí v dětství začít aktivně věnovat. Na prvním stupni ZŠ jsem tak vyzkoušela zobcovou flétnu, klávesy a absolvovala nesčetné hodiny hudební nauky. Brzy jsem si však uvědomila, že nejblíže mám ke zpěvu a v páté třídě jsem se tak přidala k hudebnímu sboru Fantasie, který je veden panem Michalem Horáčkem v rámci ZUŠ Trutnov. Souběžně se sborem jsem potom až do maturity chodila i na hodiny sólového zpěvu a nové zkušenosti nasbírala také během roku v USA, kde jsem zpívala v kostelním a školním sboru a v dívčí A capella skupině. S odchodem do Prahy, za studiem VŠ, jsem se zpěvem bohužel na několik let skončila. Po čase jsem si začala uvědomovat, jak moc mi aktivní zpívání chybí a tak jsem věděla, že po ukončení školních povinností nastal čas se ke zpěvu vrátit. Jsem moc ráda, že tomu tak je právě v Lucky voice band, který mě svou energií a náladou zaujal okamžitě při prvním poslechu. Po návštěvě koncertu a první zkoušky jsem neváhala, že LVB je přesně TEN sbor, jehož součástí chci být a moc si vážím příležitosti, kterou jsem tak díky Lucce a celému sboru dostala:). " 

Zajíčková Leona

"Jako většina členů pocházím z rodiny, která mě vedla ke zpěvu už od malička. Dodnes, když se všichni sejdeme na chalupě zpíváme "Pějme píseň do kola" a také každou rodinnou oslavu provází zpěv. Na základní škole jsem milovala hodiny hudební výchovy, což spolužáci absolutně nechápali, ale já byla šťastná, že mám publikum a mohu se "ukázat". Navštěvovala jsem chvíli Pražský dětský sbor pod vedením Čestmíra Staška, ale jak to v životě bývá, osud si trochu pohrál a já zpívat přestala. Postupem času jsem věděla, že se ke zpěvu chci vrátit. Opět zde zahrála roli vyšší moc. Lucky Voice Band jsem slyšela poprvé na svatbě mé kamarádky Dáši, která je členkou už několik let. Díky Dášo, že jsi mě "popostrčila" :) Zpěv je totiž pro mě touha, vášeň, umění, seberealizace, relax i dřina a dává mi pocit svobody a naplnění. " 

Rusková Ivana

"Narodila jsem, vyrůstala a žila v Praze až dodnes. Už ve školce jsem začala zpívat ve sboru. Nejprve v Bambini di Praga, většinu dětství a dospívání jsem ale navštěvovala Kuhnův dětský sbor pod taktovkou Světlany Tvrzické. V dospělosti jsem chodila do komorního sboru Resonance a začala sólově zpívat u Dity Hořínkové. Zpěv mě vždy provázel celý život a bez něj si to už ani nedokážu představit! Když jsme před necelými dvěma lety hledaly s kamarádkou Míšou nový pěvecký sbor, velmi dlouho nám trvalo, než jsme našly ten pravý. Na přijetí v LVB jsme čekaly rok a dneska už vím proč. V LVB totiž všichni pěkně zpívají, s krásným výrazem a vypilovanou technikou, protože tohle všechno z vás dokáže vyždímat naše úžasná Lucka! To ale není všechno. Každý člen je totiž týmový individualista, což dohromady vytváří skvělý kolektiv s nakažlivě báječně opojnou lucky náladou, kterou po společné zkoušce sršíte ještě několik dní."    


Cermanová Zuzana

"Narozena v Liberci, kde mezi 9. a 16. rokem působila v dětském školním sboru Kalinka. Zároveň se v tomto období pokoušela zhruba 3 roky o hru na klavír. V současné době na mateřské dovolené. S manželem vychovávají 2 syny. Druhým rokem studuje obor Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní. Záliby: hudba, cestování, sport (zumba, brusle, lyže) Požitky: spaní, četba na pláži, Nutella"


Houdková Pavla

"Pěveckou kariéru zahájila v první třídě, kdy byla vybrána do sboru Bambini di Praga a stala se tak jednou z kulínského dětí :-) (V Japonsku však zatím nebyla). Souběžně pokračovala ve školním pionýrském sboru Slavíci, se kterým v pěvecké soutěži Pražská snítka obhájila v duetu 1. místo za píseň ,,Sobotěnka ide" a ,,Rudé šátky na slunci hoří"... Zkoušela i hru na kytaru, ke které jakožto samouk měla vztah asi roční. V současné době je hrdou členkou Lucky Voice Bandu! Je vdaná, má jednu dceru. Miluje cestování, šedesátá léta, Beatles, Beach Boys, ABBU..., lyže, kolo, moře, jízdu na motorce, tanec, divadlo, poznávání všeho nového... Nerada balí (zavazadla). Je netrpělivá, nemá ráda pomalou jízdu (moc neřídí) :-)"


Pokorná Barbora

"Vyrůstala jsem obklopena hudbou a vůbec si bez ní svůj život nedovedu představit. Pokud jde o sborový zpěv, začalo to ve škole, pak dlouho nic a posléze velké toužení s pocitem, že už je pozdě. Až jednou pozvání do projektu Raduga, tam později setkání s "lucky" Luckou a zrození LVB. Jsem nesmírně vděčná a hrdá, že mohu být součástí společenství, které přes mnohé rozdílnosti dokáže souznít nejen při zpěvu, které je plné života a dokáže přinášet radost a naplnění svým členům i posluchačům."

Kuhnová Helena

"Hudba a zpěv provází téměř celý můj život a dnes si už nedovedu představit, že by jedno či druhé nebylo jeho součástí. "Osudovým okamžikem" byla jedna z mých úspěšných účastí na pěvecké soutěži na základní škole, kdy v porotě tehdy seděla paní sbormistryně dětského pěveckého sboru Arietta Mohelnice. A tak začalo jedno z nejkrásnějších období mého dětství, které trvalo dlouhých sedm let až do konce střední školy. Nezapomenutelné pocity kolektivního štěstí z úspěchů na celostátních, ale i mezinárodních soutěžích, krásné vzpomínky a nezapomenutelné zážitky z výměnných pobytů nejen tuzemských, ale i zahraničních. Při zpětném hodnocení i zjištění, že paní sbormistryně pro nás byla v podstatě takovou "druhou mámou", která nás naučila samostatnosti, organizovanosti, disciplíně a zodpovědnosti nejen za sebe, ale i vůči ostatním v kolektivu. Dodnes jsou v životě situace, kdy se mi vybaví oblíbené motto paní sbormistryně, že "ocelové ženské a železní chlapi vydrží všechno". A jak se mi v dnešní době hodí často opakované upozornění "sbalte si jen takové zavazadlo, které sami unesete. Nikdo vám ho nosit nebude." :-) To vše je pro mě symbol sborového zpívání. Dává mnohem víc, než ,,bere". Až po odchodu z Moravy za prací do Prahy jsem si uvědomila, jak moc pro mě sborové zpívání znamenalo a jak moc mi chybí. Na náhody a náhodná setkání už nevěřím. Naopak věřím, že ty správné věci přichází ve správnou dobu a mnohdy právě tehdy, kdy to nejméně čekáme. Svým způsobem tak nějak to bylo tehdy s mým členstvím v dětském pěveckém sboru a podobně tomu bylo i s mým členstvím v téhle "(L)lucky" partě skvělých lidí v čele s Luckou. A ještě v jednu věc věřím.... Na to nejlepší v životě se vyplatí počkat."


Vosecká Olina


Suja Jana

"Jsem narozena v červnu roku 1985 ve znamení blíženců v Kolíně. Bezdětná, svobodná (až do 14. 6. 2014 :-) ) a patnáct let vegetariánka.K hudbě, prvně lidové a klasické, mě přivedl děda. Zpěvák od Kolína, jež svým úžasným tenorem vyluzoval tóny Kmochových pochodů, a výborný muzikant s absolutním sluchem. Dlouho věřil, že alespoň jeho nejmladší vnouče zdědí jeho sluchový dar. Bohužel, nestalo se.Sborový zpěv jsem okusila už na základní škole, dále na gymnáziu a nakonec i na univerzitě, kde jsem studovala hudební vědu a jako takový vedlejšák ekonomku (kdyby náhodou hudba nebyla tím, co by mě uživilo :-) ). Několik let jsem navštěvovala hodiny zpěvu, hrála na klavír a na bicí.Po několika měsících strávených v Kanadě jsem změnila své působiště a z Brna se přestěhovala do Prahy. Na celé tři roky jsem zpěv odložila až do doby, než jsem narazila na stránky sboru Lucky Voice Band. Napsala jsem Lucii, přišla na zkoušku a zamilovala se.Mimo hudby jsem nadšená i do sportování. Dvanáct let jsem se deset hodit týdně dřela s přemety, veletoči a jinými šílenostmi, které ke sportovní gymnastice patří. Dodnes jsem vášnivým milovníkem lyží. Jak se ale říká, sportem ku zdraví, a tak si už několik let pilně napravuji celé tělo pomocí úchvatné metody cvičení pilates."