O LUCKY VOICE BAND

Jsme "banda" pěveckých a hudebních nadšenců mnoha profesí a širokého věkového rozmezí, která se již od ledna roku 2011 schází jednou týdně v Praze. Na zkouškách či soustředěních nacvičujeme repertoár a choreografie, abychom mohli čas od času sdílet svou lásku k hudbě a ke zpěvu i s Vámi, našimi posluchači.

Proplouváme fascinující a barvitou hudební sférou a hrajeme si s různými dimenzemi stylů, zvuků a harmonií. Postupně tvoříme repertoár, který nám umožňuje prožít a vyjádřit hluboké lidské emoce. Proto nás na koncertech neuvidíte strnulé, s notami v ruce, chceme Vám prožitek krásné hudby zprostředkovat nejen zpěvem, ale i přirozeným pohybem. Každá píseň v sobě totiž nese příběh, poselství předávané nejen slovy, tóny, ale i výrazem, gesty a "řečí těla".

Přestože se sbor rozrůstá a jeho složení se čas od času mění, jsme společenství lidí, kteří spolu rádi tráví volný čas a nadšeně, s veškerou svou energií a celým srdcem dělají to, co milují, a věříme, že i kvalitně. Ostatně, potěší nás, když Vám to budeme moci předvést. Přijďte se o tom sami na některé z našich vystoupení přesvědčit.

Jsme členem Unie českých pěveckých sborů.