Napsali o nás

aneb Ohlasy našeho publika

Ohlasy po koncertech:

Kamil B.: "Znělo to výborně a navíc se na vás skvělé koukalo, dokázali jste mě úplně vtáhnout, věřil jsem vám každou píseň. Bylo vidět, že si to užíváte. Líbí se mi, že máte dost chlapů, ne jako spousta sborů, kde čtyřicet ženských hlasů podkresluje jen pár mužských hlasů. Zněli jste skoro profesionálně, nikdo nevyčníval, moc jsem si to užil. A blonďatá sólistka v altu má nádherný hlas!"   

Iva Š.: "Dokonalé vystoupení předčilo mé očekávání! Skvělá sbormistryně vykřesá ze skladby i všech členů souboru to nejlepší, úchvatný koncert od začátku do konce, uchovám si nesmazatelný zážitek!" 


Helena H.: "Na poslední chvíli jsem se dozvěděla o společném koncertě Lucky Voice Band a Choir under Fire 27. 5. 2022 v Arcibiskubském gymnáziu v Korunní. Byla jsem naprosto uchvácena energií, repertoárem a hlavně neskutečně vtipným provedením. Lucky Voice Band můžu jenom doporučit, rozhodně stojí za to si je poslechnout. Vzhledem k mému hlasovému fondu mě jen mrzí, že se nemohu přidat k těmto nadšencům." 

PhDr. Luboš Hána, Ph.D., - reakce na nesoutěžní vystoupení LVB v rámci festivalu MUSICA ORBIS GLORIA 2021:
"Údělem sborů, které se podílí na organizaci festivalu, případně jejich sbormistr je ředitelem festivalu (a tak je tomu u Lucie Freiberg a MUSICA ORBIS GLORIA 2021), je znemožnění zúčastnit se jej jakožto soutěžící sbor. Nevím, zda může být sboru útěchou staré rčení, že "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...", ale snad alespoň trochu povzbudí to, že pro mne byl výkon sboru největším překvapením celého festivalu. Skvěle zvládnutý pestrý repertoár se strhující choreografií patřil jednoznačně mezi nejlepší festivalová vystoupení. Pro sbor tak budiž další motivací pobídka k účasti na jiném českém nebo zahraničním festivalu, kde může směle pomýšlet na ocenění nejvyšší."

Eva K.: "Jste úžasní. Umíte tak krásně všechny písně prožívat a tím předávat pozitivní náladu nám posluchačům. Paní dirigenta je skvělá. Těším se, až vás zase uslyším a uvidím naživo. (Naposledy to bylo ve Světlé pod Ještědem, nádhera!)"


Tomáš Z.: "Byli jste super. Díky za to, co děláte. Děláte to skvěle."

Lucie L.: "Díky za krásný koncert, nádherný zážitek, i slza ukápla!"

Roman K.: "Krásný koncert - silný zážitek z dokonalých hlasů v nádherném prostředí."

Alena H.: "Koncert ve Vlašimi byl úžasný. Děkuji. Kdo nebyl, prohloupil."

Kateřina L.: "Radost a energie z Vás prýští na hony. Moc děkuju za naši dlouhodobou spolupráci na benefičních koncertech pro domácí hospic Cesta domů. Díky Vám si hospic může pořídit věci, které nutně ke své práci potřebuje. Klobouk dolů."

Jana T.: "Ještě jednou velká gratulace. Z vašich písní sálá energie a obrovské nadšení. Smekám před vaší pílí."

Eva K.: "Jste úžasní, nejsou to jen odzpívané noty a texty, dáváte do toho víc. A dirigentka je skvělá. Ve Světlé nádherný zážitek. Díky moc!"

Markéta K.: "Koncertu jsem se zúčastnila se svým kamarádem ze Zimbabwe, který mě zrovna přijel navštívit (nejspíš jste si nás všimli, seděli jsme v první řadě) a na něj (i na mě) velmi zapůsobilo, že jste hráli i dvě africké skladby. Děkujeme za krásný zážitek."

Michaela M.: "Bravo! Koncert byl báječný, skvělá atmosféra - zpěv i průvodní slovo. Sálá z vás pozitivní energie a je vidět, že vás to baví, stejně jako vaše posluchače. Těším se na vánoční koncert."


Email od Jany Homolkové - dcery Antonína Tučapského, po účasti na Festivalu Antonína Tučapského ve Vyškově, 2019

Vážená paní sbormistryně, vážení zpěváci, vážení a milí všichni,

omlouvám se za tento "nevyžádaný mail" :-), ale ráda bych vám ještě sama za sebe poděkovala za včerejší účast na Festivalu A. Tučapského ve Vyškově.

Vtrhli jste mezi nás jako velká voda, plní života, elánu, viditelné radosti ze zpívání, své vystoupení jste si užívali snad na 150% !!!!

Roli hosta jsem převzala po svém otci, tohle byl můj třetí ročník a za ty dva předchozí už jsem si o sborech udělala představu a tak trošku už jejich určitý výkon očekávala ... ale vy ? Zjevení ! Absolutní potěšení ze snad každé noty, k tomu perfektní práce s výslovností (konečně sbor, kde všichni pořádně otvírají pusu !!!!), profesionální vedení skvělé sbormistryně ... no samá superlativa :-)

Vaše vítězství bylo očekávané publikem, porota nezklamala a rozhodla jasně a spravedlivě !

GRATULUJI !!!

Byla bych ráda, kdybyste si i v roce 2021 udělali výlet do Vyškova - garantuji vám už teď, že vás všichni přivítají s otevřenou náručí !

A ještě dotaz : míváte koncerty i na Moravě (ideálně jižní), v Brně ?

Pokud ano, budu moc ráda, když mi dáte echo :-)

Ještě jednou děkuji a všechny zdravím !

Jana Homolková

(dcera Antonína Tučapského)

Brno


Článek po koncertu na Festivalu Karoliny Světlé - Novinky.cz, 2019

Malá podještědská vesnička včera ožila 5. ročníkem Festivalu Karoliny Světlé, který organizátorky několika spolků a sdružení připravují velmi pečlivě a nepochybně s láskou. S láskou ke svému kraji, a především ke Karolině Světlé, jejímu odkazu a dílu. Stejně pečlivě, jako tato výjimečná žena a spisovatelka dokázala vykreslit postavy svých románů, připomněl celý festivalový den její osobnost. Jako by tahle silná žena někde poblíž tiše přihlížela a na vše laskavě dohlížela.

Výjimečnou ženou je bezesporu též Lucie Freiberg, rodačka z Liberce, která na festival už po několikáté přijela společně se čtyřiceti nadšenci zpěvu, co vystupují pod jménem Lucky Voice Band.

Pro svůj koncert vybrali pestrý repertoár, který celkově velmi slušel skromné kráse venkovského kostelíku a dokonale ladil s nevtíravostí celého festivalového programu.

Zazněl spirituál o duši, která plesá radostí, píseň inspirovaná Keňou, africká modlitba vděčnosti, ale i píseň, známá z počítačové hry a několik radostných lidovek. Mnohým posluchačům běhal mráz po zádech při písni, která zazněla na Titaniku těsně před jeho potopením.

Smíšený pěvecký sbor Lucky Voice Band opět dokázal, že je doslova a do zpěvu sborem, kdy čtyřicet hlasů dovede rozeznít mnoho tónů v srdcích posluchačů. Všechny přítomné ženy zjihly při přídavkové písni Ještě Tě mám plnou náruč a potom celý kostel pár minut bouřlivě tleskal při závěrečných ovacích.

Sbor se právě pilně připravuje k účasti na Festivalu Antonína Tučapského ve Vyškově, na soutěžní přehlídku amatérských pěveckých sborů. Jsou ve skvělé formě, a proto přejeme, ať jim to ve Vyškově ladí a jsou v soutěži úspěšní. Karolina Světlá, pokud by mohla, by jim k tomu jistojistě připojila své upřímné požehnání.

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/liberecky-kraj/liberec/2008-55981-ctyricet-hlasu-svym-zpevem-oslovilo-srdce-posluchacu.html


Z emailu, 2018

Petra: "Od roku 2015 pravidelně chodíme na vaše koncerty, kdy jsme byli s přítelem doslova uchváceni Vaším vystoupením v Muzeu hudby v rámci muzejní noci. Byli jsme doslova nadšeni, byla to jedna z prvních schůzek a od té doby nedáme na Vás dopustit. Velmi se nám líbí vaše benefiční koncerty v Břevnovském klášteře, kam pravidelně chodíme."


Ohlasy z podzimního koncertu Lucky Voice Band s hostem Doodles,  11. 10. 2016, Praha

Marie: "To byl zatím Váš nejlepší koncert! Né, že by se mi ty předchozí nelíbily, ale tento byl něčím opravdu výjimečný. Děkuji moc za krásný zážitek!"

Petra H.: "Toto vystoupení ve mě skutečně zanechalo velký dojem, i když jsem za poslední tři týdny navštívila asi pět pět podobných akcí, takže mi hudební projevy nejsou tak vzácné jako v jiném období. Líbila se jak směs písní s duchovním přesahem, tak provedení písniček světové pop music, a slzu jsem zmáčkla i u těch starších českých. Poslední písničku jsem identifikovala až v přídavku, znám ji jen v české verzi od L. Vondráčkové. A při všech těch písničkách, které mi byly povědomé, nebo jsem je znala, jsem si uvědomila jednu věc: sólový hlas může být skvělý, ale je sám. Ten sbor má sílu davu :-) No a oceňuji i prvky show, díky kterým vystoupení nabralo na zábavnosti. Byly to velmi příjemně strávené chvíle. Děkuji."

Alena Š.: Milí zpěváci, Vám všem a vašim hostům chci poděkovat za krásný večer v kapli v Korunní. Je vidět, jak vás zpěv baví, jak zpíváte od srdce a s nadšením. Myslím, že jdete kupředu ve sborovém zpěvu. Vaše nápady, pohyby, super repertoár od duchovní hudby po modernu! To mne uchvátilo a děkuji Vám."

Ohlasy z koncertu v rámci Festivalu Karoliny Světlé, 18. 6. 2016 v kostele sv. Mikuláše, Světlá pod Ještědem:

Tereza: "Festival Karoliny Světlé byl letos plný zázraků. Obrovský dík právě vám, Lucky Voice Bandu, tělesu nevídanému, neslýchanému! S energií od vás odlétli jsme nocí směr Skalákovna, přibližně metr nad zemí. A pak déšť a ohnivé noční nebe. Na Severu máte pěknou kupu nových skalních fanoušků a fanynek :-). Nejpozději v Hanychově na viděnou!"

Babeta: "Naprosto neuvěřitelný, okouzlující, nabitý energií a láskyplný - takový byl koncert Lucky Voice Bandu ve Světlé pod Ještědem na festivalu Karoliny Světlé. Všem členům bandu hluboká poklona pro jejich nasazení, úsměv a pozitivní energii a paní dirigentce dík za krásnou řeč a jiskru v oku. Troufám si říci, že pro mě byl tento koncert zážitek roku! Děkuji."

Ohlasy z Českého muzea hudby v rámci Pražské muzejní noci, 11. 6. 2016:

Petrovi: "Věděli jsme, že jste výborní, ale přesto nás to překvapilo, že jste až tak dobří. Vtipné, svižné, příjemné, krásné! I vnoučata (5 a 8 let) byla nadšená a jejich potlesk jste museli slyšet. Přejeme Vám i posluchačům hodně dalších takových zážitků."

Markéta R.: "Shlédnout Vaše vystoupení jsem se chystala již delší dobu a konečně se mi to v rámci "Muzejní noci" dne 11. 6. 2016 podařilo :-). Na vystoupení jsem se těšila a opravdu mě moc překvapilo a nadchlo, kolik pozitivní energie a radosti takto předáváte. Je z vás cítit velké nadšení, a to nejen pěvěcké, ale také pohybové. Líbil se mi i pestrý výběr repertoáru a hlavně jeho přednes ve vašem podání. Vaše pojetí v rámci sborového zpěvu je ojedinělé a vymyká se zažitým vnímáním sborů jako statických a nudných těles. Děkuji za velmi hezký zážitek".
Zuzana T.: "Při příležitosti Pražské muzejní noci jsem měla možnost slyšet Lucky Voice Band poprvé naživo. Bylo mi líto, že koncert utekl tak rychle, vydržela bych je poslouchat a dívat se na ně déle. Je to jeden z mála sborů v Česku, ze kterého je cítit taková radost ze zpěvu a energie, že jsem si musela klepat do rytmu a odcházela s "ušním červem v hlavě."
Simona Č.: "Koncert v Českém muzeu hudby se mi velice líbil a okouzlil. Bylo úžasné slyšet známé písničky přezpívané ve sboru. Celý koncert byl pohlazením po duši, jsem ráda, že jsem si ho mohla užít a těším se na vaše další vystoupení."

Ivana Vincencová: "Skvělá atmosféra koncertu, zaujetí a vášeň pro zpěv, která z každého účinkujícího sálala, dobíjí "baterky" posluchačům. Nejvíce na mne zapůsobila africká píseň Ukuthula se sólem sbormistryně. Děkuji, moc jsem si koncert užila a těším se na shledání...".

Ohlasy z koncertů v rámci festivalu Baška 2016, 13.-15. 5. 2016:

Posluchačka: "To bylo neuvěřitelné. Vyrazili jste mi dech! Takové energie... A ta pěvecká úroveň. Úžasné, děkuji za krásný zážitek!"

Pavel: "Krásný koncert. Netušil jsem, že může nějaký pěvecký sbor být tak živý a energický a předat tolik radosti a pozitivní energie. Děkuji. Opravdu jsem si to užil a doufám, že Vás uslyším někdy znovu."

Alena: "Jste úžasní!"

Ohlasy po Dubnovém minifestivalu v Praze, 23.-24. 4. 2016:

Milena a Evžen: "Vážení, chtěli bychom Vám poděkovat za krásný zážitek z koncertu 24. dubna 2016 v Kostele svatého Ignáce na Karlově náměstí v Praze. Vystoupení sborů Vocalix, Gospelchoir Wildschonau z Rakouska a Vašeho Lucky Voice Bandu, umocněné krásným prostorem, mělo jen jedinou chybu: Bylo příliš krátké. Myslím, že stejná myšlenka napadla, při závěrečném mohutném potlesku, většinu posluchačů. A možná si v duchu řekli to co my: "Příště určitě znovu........". Tak ještě jednou dík."

Marie: "Váš koncert v Muzeu hudby byl neskutečně nabit pozitivní energií. Díky za ni. Moc příjemný zážitek!"

Ohlasy po koncertu v Břevnovském klášteře, 22. 11. 2015, Praha:

Irena: "...ještě jednou díky za pozvání na váš včerejší koncert, moc jste se mi líbili, navíc jste zpívali v krásném prostředí a vytvořili jste perfektní atmosféru. I vy jste byli určitě spokojení s početným publikem."

Tomáš: "Milý Lucky Voice Bande, v neděli jsem si Vás byl opět po nějaké době poslechnout. A byl jsem doslova nadšen. Přestože akustika v kostele nebyla ideální, byl to pro mne opravdu mimořádně milý zážitek. Velice jsem si užil první skladbu, kdy jste zpívali po stranách kostela a protože jsem seděl vlevo vzadu, byl jsem vlastně uprostřed pánské sekce a slyšel je asi ze vzdálenosti 1m. A po písni jsem měl chuť smeknout. I výběr ostatních písní byl skvělý a nápadité pohybové kreace mi vyloudily na tváři veselý úsměv. Jen škoda, že vzadu v kostele nebylo krom úvodního slova, vůbec rozumět povídání mezi písničkami. Ale zpívá Vám to zase o hodně lépe než minule a už minule jste zpívali nádherně. Jednotlivé hlasové sekce jsou jasně zřetelné a navzájem se dokonale doplňují. Inu dobrá aranže je dobrá aranže. A nesmím zapomenout na velmi citlivý klavírní doprovod. Takže závěrem Vám velice děkuji a už se těším na příště. Ale lepší už to snad být nemůže. Nebo může?"

Zuzana: "Stále ve mně doznívá včerejší zážitek z kostela sv. Markéty, byla to jedním slovem krása. Přemýšlela jsem během vašeho vystoupení i o tom, kolik je za tím času, energie, práce, kolik lidí (různého věku) má takový zájem a předá pak radost dalším. Měla jsem příval pozitivních emocí a pomyslela si, že s lidstvem to není tak špatné, že pravda a láska má někdy převahu... :-)"

Tomáš Hála: "Lucky Voice Band si mě na koncertě v Břevnovském klášteře získal hned jednou z prvních písní "Ukuthula" s nádherným sólem sbormistryně Lucie Freiberg. Otevřel jsem se i dalším písním, z nichž bych vyzvedl skladbu s všeříkajícím názvem "Alleluia" a "Bawo thixo somandla", africkou modlitbu s výraznými mužskými hlasy. Na sboru Lucky Voice Band si cením jeho kreativnosti a náročnosti, s jakou přistupuje k provedení zpívaných písní. A nechybí mu při tom ani srdce, duševní prožitek. Sympatické je na něm i to, že ač zpívá často v cizích jazycích, snaží se obsah písní svým posluchačům v úvodu sdělit také v češtině. Je dobře, že Lucky Voice Band neomezuje svá vystoupení jenom na region hlavního města, ale že zpívá často i mimopražským posluchačům a v zahraničí."

Julia: "Byla jsem šťastná, že se mi podařilo dorazit na váš koncert!!! A ten koncert byl naprosto báječný! Atmosféra, repertoár i prostředí. Všechno se mi líbilo moc! Děkuji moc za hezký zážitek!!!"

Ohlasy po koncertu v rámci 12. Pražské muzejní noci v Českém muzeu hudby, 13. 6. 2015

Ivana V.: "Koncert mě velmi nadchl, bylo úžasné slyšet známé písničky přezpívané na sborové úrovni. Je úžasné co vše lze z hudebního díla vytvořit. Celý koncert jsem si moc užila a těším se na jejich další vystoupení."

Ohlasy po koncertu v Heřmanově Městci, 23. 5. 2015:

Pavel: "V sobotu jste byli super. Měl jsem to štěstí, že jsem v Synagoze mohl slyšet nejen vystoupení, ale i zkoušku. Předvedli jste repertoár, kterému všichni věříte a jde vám od srdce. Dostala mě Imagine a hlavně Cohenovo Hallelujah. Není nic jednoduchého tyhle "známý fláky" udělat tak, aby se něco nepo... Výborná úprava a moc pěkně s citem provedeno. Gratuluju! Paní sbormistryně asi moc dobře ví, jak to z Vás vytáhnout. Doufám, že Vás ještě někdy uvidím a uslyším."

Kamil Horák: "Jako bývalému členu Lucky Voice Bandu se mi ani nezdálo, že po nějakém čase navštívím jeho koncert právě v Heřmanově Městci. Shodou okolností téměř před rokem, jsem zde v židovské synagoze zkoušel zpívat bez publika "Ave Maria" sólo zpěv. To bylo pro mne znamením, že určitě musím tento koncert navštívit. Těšil jsem se na živý koncert, protože již nahrávky, které má LVB na YouTube jsou krásné, lahodící posluchači hudební zvukomalebností, akcí, živostí a hlavně radostí, která je opravdová :-) Byl jsem u samého počátku a jestliže nás bylo méně než 10, byl jsem jedním z nich. Mám upřímnou radost, že sbor je úspěšný a rozrostl se do hlasově silného sboru se spoustou individualit, které svorně tvoří ve společné radosti krásné umění. Nejsem hudební kritik, ale chtěl bych vyjádřit poklonu vašemu pěveckému výkonu. Stačilo sledovat reakce publika, kdy co bylo slyšet ve vašem zpěvu se zrcadlilo v tvářích posluchačů, tedy radost a úsměvy. Svatební obřad, kterého jsme byli všichni přítomní účastni, byl dojemný a jen potvrdil opravdovost toho, jaký jste bezvadný tým. Přeji vám hodně dalších úspěchů a radosti ze společného zpívání a koncertování."

Mára H.: "Milí přátelé, ještě hodně dlouho nám zůstane v pamětích a v srdcích vaše vystoupení završené úžasnou svatbou v synagoze na setkání sborů v Heřmanově Městci. Díky, něco takového se nezažije každý den a vaše úžasný překvapení jsme rozebírali ještě celý zbytek soboty. Ještě jednou - díky!!!"

Ohlasy po jarním koncertu v pražské budově Hlaholu, 29. 3. 2015:

Manželé Fischerovi: "Chtěli bychom Vám touto cestou sdělit, že návštěva jarního koncertu 29. 3. 2015 v pražském Hlaholu byla pro nás opravdovým "zjevením". Váš amatérský sbor zpívá na úrovni a s energií, kterou mu leckteří profesionálové mohou jen závidět. Držíme Vám palce a přejeme Vám mnoho dalších takových krásných vystoupení a narůstající počet nadšených posluchačů."

Tomáš Z.: "Dobrý den, chtěl bych vyjádřit velké nadšení a radost po Vašem koncertě 29. 3. 2015 v pražském Hlaholu. Jedním slovem nádhera a pohlazení po duši. Celý sbor je úžasný a je vidět a hlavně slyšet, že ho výborně vede skvělá Lucka. Líbily se mi všechny písničky i ty zcela nové. Pokud bych měl někoho pochválit jmenovitě, tak dámy z altové sekce, samozřejmě výbornou klavíristku a také saxofonistu za jeho citlivé dobarvování některých skladeb. Jen tak dál. Příště zase přijdu."

Jarka T.: "Navštívila jsem oba vaše koncerty (Břevnovský klášter a Hlahol), a spolu s vámi jsem se radovala. Z vašich vystoupení přímo sálá obrovské nadšení, radost ze zpěvu a také i skvělé přátelské ovzduší. Vaše profesionální koncertní vystoupení plyne s lehkostí a šarmem. Můj dík patří vám všem, paní dirigentce, báječné klavíristce a dalším hráčům, a zpěvačkám a zpěvákům a jistě ještě pohotové a vtipné moderátorce, která s přehledem zvládla obě role - zpěv i mluvené slovo. Ráda se s vámi opět setkám."

Lenka B.: "Super akce!!! Úžasný zážitek".

Daniela H.: "Hezké přivítání Jara, díky a slušelo vám to!"

S. B.: "Krásné, krásné..."

Věra: "Chtěla bych moc poděkovat za úžasný zážitek z dnešního koncertu skvělého sboru Lucky Voice Band. Byla to nádherná atmosféra a pro mě to byl krásný večer, dostala jsem od všech umělců spoustu pozitivní energie, kterou teď tolik potřebuju. Pořád vzpomínám na bezvadný zážitek a budu moc vyprávět mojí kamarádce, se kterou jsme byly na koncertě v Břevnově v listopadu. Určitě půjdu i na další koncerty, tak příjemné chvíle si nenechám rozhodně ujít! Lidé se opravdu upřímně radovali a ječeli nadšením..."

Irena Š.: "Koncert jsem si užila, byli jste úžasní, hlavně ta bělovlasá paní, co tak vtipně konferovala... Posílám všem můj obdiv, opravdu jste zamakali a ty nové věci se podařily. Publikum bylo nadšené, což jste jistě pocítili a užili si to."

Alex P.: "...kromě báječné show, která plynula naprosto lehce a samozřejmě, jsem si konečně užil i vyváženost mužských hlasů se soprány."

Vašek Š.: "Včera se mi to moc líbilo, bylo to zábavné, mělo to drive, kostýmní změny..., prostě to jako celek dávalo smysl a já jsem se fakt bavil."

Ohlasy po charitativním koncertu v Břevnovském klášteře, 23. 11. 2014:

Kateřina L.: "Moji milí z Lucky Voice Band - díky Vašemu krásnému vystoupení se pro Domácí hospic Cesta domů vybralo nádherných 43.648,- Kč!!! Ještě jednou srdečně děkuji. Atmosféra byla nádherná a já se těším, až se zase za rok pustíme do společné krásné práce. Moc pozdravů vám všem."

Alena M. F.: "Bylo to nádherné vystoupeni. Děkuji."

Daniela H: "Kostel opravdu praskal ve švech, bylo to skvělé!!!!! Krásný koncert!, a tolik peněz pro DH Cesta domů! Krásná kombinace!"

Martina H.: "Byla to nádhera, oceňuji spontánní rozhodnutí - zpívání před kostelem - úžasný zážitek."

Ohlasy po koncertu v rámci Dnů evropského dědictví, ZŠ a MŠ Kořenského, Praha 5, 14. 9. 2014:

Dana P.: "Milí šťastní hláskové, musím se přiznat, že jsem spíš introvert, ale nemohu zůstat mlčet, protože vaše zpívání a vystoupení mne nabilo úžasnou energií a myslím, že všechny v sále. A je třeba, abyste to věděli. Můj manžel (jindy kverulant a velký pesimista) byl nadšený, plný radosti a kdybych mohla, léčila bych jej vašimi vystoupeními. Vytvořili jste takovou atmosféru, že jsem vnímala pouze to krásné a milé, krásné hlasy, ladné pohyby při tanci... Píseň Sasman pirano mi nahnala slzy do očí..., a další a další..., prostě nádhera a já vám všem děkuji za ten zážitek. Vím, že je zpívání náročná práce, ale je skvělé, že přidáváte ještě mnohem víc a myslím, že všichni, kteří jsou na chvíli s vámi, o tom ví... ;o). Mějte krásné dny."

Veronika S.: "Měla jsem s dětmi možnost zažít a velmi příjemně si užít Váš koncert u příležitosti Dnů evropského dědictví na základní škole Kořenského. Vaše vystoupení bylo velice hezké, milé a "nakažlivé" i slunečné. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hezké podzimní dny."

Ohlasy po koncertu v kostele Narození svatého Jana Křtitele, Svatý Jan pod Skalou, 30. 8. 2014:

Daniela: "....jak Vás ten sbor vnímá a reaguje na Vaše gesta, Lucie, je úžasné. Jsem okouzlena i kombinací barev vašeho oblečení. Barva kravat a pestrobarevné květy tu černou barvu úžasně rozsvěcují, tedy alespoň já to tak vnímám. Nevím, nedokáži konkrétně pojmenovat, co ve mně vzbuzuje takové nadšení; viděla a slyšela jsem spoustu sborů. Ale nad vaším sborem se vznáší třpyt; úžasné fluidum."

Ohlasy po koncertu v rámci 11. Pražské muzejní noci v Českém muzeu hudby, 14. 6. 2014:

Lenka: "Zpívali jste pěkně (jen škoda té akustiky, ale to neovlivníte), a hlavně s chutí. Co se mi na té vaší sbormistryni začíná líbit, je to, že se nesnaží být prvoplánově líbivá, resp. repertoár sice máte "profláknutej", ale nepřesahuje to hranici vkusu (alespoň tedy toho mého). Musela jsem to napsat, protože zezačátku jsem z Lucky Voice Bandu (z nahrávek na youtube) měla naopak právě pocit, že to bude takové to "zakaždoucenulíbivézpívání po americku" s tanečkama a zbytečným producírováním se. Ale ne, ta vaše blondýnka, zdá se, má opravdu cit a vkus."

Jaroslav: "Zrajete jako dobrý francouzský koňak. Jen tak dál!"

Martina: "V první chvíli jsem nevěřila, že jste amatérský soubor. Byli jste úžasní - energie, zvuk, z Vás to nadšení přímo tryskalo."

Ohlasy po koncertu v kostele Českobratrské církve evangelické, Praha, 16. 3. 2014:

Anička: "Jste ten nejúžasnější sbor, který jsem kdy slyšela. A viděla. Protože nejen slyšet vás, tu úžasnou harmonii hlasů, ale i pohled je na vás nádherný. Nadšení, neutuchající radost ze zpěvu, energie. Váš koncert byl pro mě přímo léčivý. Je vidět, že děláte, co máte, a já vám přeji, ať z vašeho konání nikdy nevyprchá radost. Zkrátka buďte stále "lucky"! :-)"

Láďa: "Na koncertu pěveckého souboru jsem byl prvně v životě - moje malá premiéra. O to více jsem byl zvědav jaké to bude, jak to budu vnímat. A byl jsem nadšen. Krásně sladěné a citlivě vedené hlasy mistrnou rukou Lucky, zněly sálem harmonicky a mému uchu lahodně. Byla tam patrná ta jemná, jiskrná hra energií mezi Luckou a členy souboru. A téměř již po prvních tónech jsem věděl, že jsem na správném místě, kde jsem účastníkem čehosi hodnotného, co člověka hladí a harmonizuje. Chtěl bych tímto všem, kteří se na tom podíleli, poděkovat. Již dnes se těším na příští koncert."

Janet: "Memorable concert. Simply want to thank you for a special evening.....I enjoyed the music, as it was quite diverse, which made the program more interesting. The singers were so animated & of course, it was a thrill to watch you perform. You seem to be passionate about the music. The acoustics were quite good as well. Lastly, your Director/Conductor is quite the professional."

Martin: "Seděl jsem v hledišti a sálalo to na mě z Vás všech. Jelikož jsem sentimentální, u silných emotivních zážitků mám tendenci slzet, sám nevím proč. Vystoupení LVB bylo moc emotivní a silné, musel jsem se držet."

Lukáš: "Koncert byl "boží", to skoro doslova :-). Bylo to vážně úžasné, ta síla oproti těm mladým hlasům Divertimenta byla mnohonásobně větší. Bylo to moc pěkné."

Jitka: "Krásné vystoupení - úplné pohlazení po duši. A Lucka je sluníčko, co září na všechny strany a přenáší energii na ostatní kolem. Díky moc, těším se na další koncert!"

Ohlasy po koncertu v kostele sv. Markéty v Břevnovském klášteře, Praha, 24. 11. 2013:

Jana: "Koncert byl opravdu krásný zážitek. Jsem moc ráda, že jsem Vás slyšela. Řekla bych, že už nezníte jako amatérský soubor, máte náš obdiv."

Pavel: "Jako vždy krásný zážitek, vše jsem si moc užíval, ale nejvíc mě uchvátilo Imagine, lidovky, sólo sbormistrové Lucky a "Lucky Quartet", u kterého jsem si krásně zabulil. Díky."

Blanka: "Byl to pro mě krásný a silný zážitek. Nechávala jsem se unášet libými tóny a nasávala úžasnou atmosféru v tak krásném prostředí, a k tomu pro dobrou věc. Možná jsem očekávala více liturgických písní, ale naopak rozmanitost vašeho repertoáru okořenila koncert. Cítila jsem radost a energii, kterou předáváte lidem. Škoda, že nebylo rozumět všem slovům díky nefunkčnímu mikrofonu, protože slova, která byla slyšet, byla silná. Děkuji."
Jana B: "Děkuji za krásný benefiční koncert v kostele sv. Markéty, který uchvátil publikum všech věkových kategorií v nabitém kostele, a zvláště sólové vystoupení sbormistryně byl obrovský zážitek. Věřím, že v příštím roce uskutečníte takovýchto nádherných koncertů více a svými písněmi, zpívanými od srdce, potěšíte a rozdáte radost dalším vašim vděčným posluchačům a příznivcům. Ještě jednou velký dík za překrásné nedělní odpoledne."
Anička: "Překrásné zpívání a úžasná atmosféra. Děkuji."

Tomáš Z., nadšený posluchač z Prahy: "Vaše zpívání u sv. Markéty byl pro mě opravdu zážitek. Bylo poznat, že to máte dobře nazkoušené. Citlivé aranže daly vyniknout všem hlasovým sekcím Vašeho souboru a těžko říci, která byla lepší. Snad nejvíce mě zaujala sekce altů, kde barva hlasů dam z této skupinky opravdu hladila mé uši. Nádherné bylo i sólové vystoupení Vaší vedoucí Lucky. Bezchybná intonace i podání, za kterým bylo cítit citlivé srdce. Nerad bych zapomněl také na perfektní klavírní doprovod drobné dívky, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Děkuji Vám za nádherný zážitek, který byl o to větší, že výnos z této akce šel na velmi potřebnou pomoc našim bližním. Doufám, že budu mít brzy příležitost si Vás opět poslechnout."

Martina: "Máte CD? Hned bych si ho koupila. Úžasné bylo Alleluja a ty lidovky. Ještě nikdy se mi žádné tak nelíbily. A šla z vás taková radost, že jsem úplně nabitá energií. Výborné bylo, že jste četli texty, člověk sice tak nějak přibližně ví, ale když jsi to předem přečetla, byl zážitek z písničky daleko silnější."
Milada: "Přišla jsem pozdě, zrovna jste zpívali Alleluja. Byla jsem úplně ohromená - zvukem, který se klenul prostorem i tím, kolik tam bylo lidí. Postupně jsem šla blíž a blíž a užívala si to víc a víc - dojetí, radost.....obrovský zážitek. Jste tak plní života, takový sbor jsem ještě nezažila!"

Jana a Míla: "Moc děkujeme, opravdu se nám to líbilo. Už úvodní píseň, Go down Moses, byla skvělá, určitě by vám seděly gospely! Jinak pro nás nejkrásnější byly obě lidovky, v nich vaše hlasy dokonale zapadají do sebe a souzní. A sólo vaší sbormistryně bylo nádherné, profesionální, od srdce."

Jaroslav: "Pro mě to byl nejlepší ze všech koncertů, které jsem zatím v Břevnově pro Cestu domů zažil."

Iva: "Přestože jsem stála docela vzadu s kočárkem, slyšela jsem úplně všechno a byli jste výborní. Sbor zněl krásně vyrovnaně ve všech hlasech, líbilo se mi to."
Stáňka: "Chci Vám všem, moji milí "Luckyvoicebanďáci", poděkovat za dnešní zpívání. Opravdu ještě nikdy za těch 5 let, co tyhle koncerty s kamarádkou děláme, nebyl kostel takhle plný, vždyť lidi stáli i kolem stěn, protože si neměli kam sednout! Moc moc děkuju za to, jak jste se obuli do přípravy, ale hlavně za to, jak jste to všechno zazpívali, kolik energie jste do vystoupení vložili a kolik radosti jsme dnes rozdali. Jsem pyšná na to, že jsem členem LVB! Jo a obrovské díky všem, kteří si nás přišli poslechnout a taky hospici Cesta domů přispěli. Pro hospic se vybralo neuvěřitelných 41 541 Kč. Děkujeme."

Slivenecký Mramor 2/2012:
Pěvecký sbor Lucky Voice Band zpíval pro seniory

První únorový den naši senioři strávili krásné pozdní odpoledne v Klubu seniorů ve Slivenci s pěveckým smíšeným souborem "Lucky Voice Band" - sborem hudebních nadšenců. Jejich vystoupení bylo plné kladných emocí, strhující dobré nálady a smíchu. Všichni dohromady jsme zapomněli na běžné denní trable a společně jsme si zazpívali pod taktovkou sbormistryně a umělecké vedoucí paní MgA. Lucií Freiberg, MBA.

Zvládli jsme Kočku na okně, Marnivou sestřenici, Život je jen náhoda, Pod dubem za dubem, Po starých zámeckých schodech, Ó řebíčku zahradnický a jiné. Poslechli jsme si písničky z různých koutů světa. Na zpěváky a zpěvačky souboru (odlišných profesí, rozdílného věku - ale stejného nadšení ze zpěvu) budeme rádi vzpomínat, protože jejich vystoupení bylo pro nás velmi potěšující a duši uzdravující. Senioři ze Slivence a Holyně děkují všem za umělecký zážitek, i za to, že 20ti členný sbor vážil cestu ze středu Prahy až k nám do Slivence. Pohodovou náladu jsme si odnášeli každý domů. Zpěv skutečně léčí!!

Ohlasy po koncertu Lucky Voice Band v kostele farního sboru Českobratrské církve evangelické, Praha, 2. 12. 2012:

Pavel: "Ještě jednou díky za pozvání. Byli jste úžasní a byl to nádherný zážitek".

Ohlasy po koncertu Lucky Voice Band a Swinging Chipses v divadle Dobeška, Praha, 29. 3. 2012:

Stanislav: "Bylo to ohromné, pro mě hlavně naprosto nepochopitelné, jak se 30 dívek v různém věku nejen snese týdně v jedné místnosti, ale ještě jsou schopné nacvičit různé styly sborových písní (částečně i tanců) a vyprodat celé kulturní zařízení... Nezbývá než smeknout pomyslný klobouk a pateticky zvolat - Dobeška 2012 je za námi, ať žije Lucerna 2013!!"


Michal: "Chtěl bych velice poděkovat za včerejší koncert v Dobešce. Energie, kterou jste dokázali do publika doslova vysálat, byla příjemně intenzivní. Je vidět, že zpíváte s radostí a s každou skladbou z Vás padala tréma, které jsem si všiml u úvodní písničky. Repertoár máte správně vyvážený a nezačali jste v průběhu vystoupení nudit, jak tomu občas na sborových vystoupeních bývá, a to ani po dlouhém úvodním vystoupení (mimochodem vynikajících) saxofonistů. Pokud mohu psát za zbytek publika, velice jste nás potěšili pohotovou a nenucenou komunikací mezi jevištěm a hledištěm. Výkon klavíristy byl bezchybný a na začátku koncertu vzpomínané souznění jste našli stoprocentně. Velmi mile mě překvapily výkony děvčat (a dam) v sopránové sekci. Na závěr bych tedy popřál mnoho zdaru a spoustu potěšených posluchačů - takových jako jsme my, kteří měli tu čest naplnit včera Dobešku."

Lenka: "Bylo to krásné, úžasné - jak jsme konstatovaly s kamarádkou poté - nebylo nám nic a je nám lépe. Když se zpívá, hraje nebo dělá cokoli srdcem, je to poznat."

Zoran: "Včerejší koncert jsme si moc užili. Gratulujeme!"

Blanka: "Strávili jsme s vámi hezký večer. Koncert se vám opravdu vydařil a oceňuji pokrok celého sboru. Kombinace se saxofony byla velmi krásná. Takže ještě jednou díky a hodně sil a chuti do další práce!!!"

Dana: "Koncert byl úžasný!! Jak ti z Humpolce, též i VY!! Moc moc se mi to líbilo (Abba)."

Růžena: "Bylo to perfektní - zpívali jste dobře a s chutí a ti mladí saxofonisté by určitě Josefa Škvoreckého potěšili. Škoda, že se toho nedožil."

Martina: "Tak tohle mě baví. Žádná nudná dokonalost a přesnost, kdy všechny hlasy zní jako jeden. Jste krásně nesourodá skupina, v které každý jednotlivý hlas byl znát a tak to působí tak hezky pestře zvukově - hlasově, i tím, jak jste každý jiný. Každý jste se hýbal jinak, podle svého. To mě fakt bavilo a potěšilo. Byla bych ráda, kdybyste vystoupili i u nás na Moravě. Víc takových fajn seskupení, z kterých je cítit radost a to, že to děláte celou svou bytostí. To je mnohem víc, než naprostá a nudná dokonalost. Moc Vás všechny zdravím a přeji hodně zdaru do budoucna!"

Ohlasy po koncertu Lucky Voice Band a flétnového sboru Flauto Giubiloso v Družinské kapli kostela sv. Ignáce, Praha, 23. 10. 2011

Jaromír: "Byl to pro mne hluboký zážitek jak ,,provedením", tak vlastní symbolikou. Váš ,,ženský", hlas je úžasný a ,,mužský" o nic horší. Ale teprve jejich spojením vzniká absolutně dokonalý prožitek Jednoty! Jde vlastně o spojení ženského a mužského prvku v nás = projevu Univerza a "o tom" to nyní právě je. Zřejmě i proto máte takto ,,načasovaná" vystoupení, aby si to lidé mohli uvědomit. Dokonce i ,,repertoár mluví za své: ,,...když já Vám povídám, že je nebe na Zemi, pravdu mám, věřte mi. Za život život dám, nejsem sám, věřte mi.. Svět je plný krás..., hezké ne? A v neposlední řadě Vás ,,diriguje - vede" nejen nádherně pějící bytost s úžasným potenciálem, ale je ,,Lucie"! Váš sbor vede "Světlo"!... Krásná symbolika..."