Bez soustředění už by to nešlo!

04.09.2023

Máme před sebou nabité měsíce plné krásných koncertů, na kterých chceme představit to nejlepší z našeho repertoáru, ale samozřejmě opět i nějaké novinky. Za pouhé 2,5 hodiny týdně na zkouškách se nedá stihnout všechno, a tak se stalo každoroční srpnové intenzivní soustředění nezbytnou součástí našeho sborového života. Čtyři dny náročné práce, ale i skvělé zábavy a spousty radosti ze společně prožitého času na Orlíku, na místě, které se nám osvědčilo už v předchozích letech.

Čeká nás toho spousta a vše vyvrcholí vánočním koncertem v Lucerně, v prostorech, kde touží vystupovat snad každý zpěvák či skupina. Je to odměna za to, že na sobě neustále pracujeme a posouváme své možnosti díky náročné, ale inspirující a motivující sbormistryni Lucce. Věříme, že můžeme návštěvníkům našich koncertů nabídnout kvalitní hudbu i dobrou zábavu. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit sami na některém z nich.

V září vystupujeme už tradičně ve Vlašimi, listopad si už neumíme představit bez zpívání pro Cestu domů v Břevnovském klášteře, tentokrát možná I s milým hostem, a konec roku 2023 završíme velkým koncertem ve spolupráci se Ságl Production v Lucerně. O každém z nich se dozvíte postupně více v sekci Koncerty.

Zase to bude nádherná jízda, na kterou se můžete těšit s námi!