Rozezpívaná Novoměstská radnice 15. 6. 2023

14.08.2023

O našem posledním koncertu v sezóně (opět vyprodaném do posledního místečka) necháme tentokrát vypovídat jeho návštěvníky. Moc děkujeme za všechny ty krásné ohlasy!

* Včerejšek fakt krása. Vzkaž prosím vaší úžasné paní sbormistryni, že vám v případě zájmu udělám nějaký větší koncert v Praze. Nejlépe třeba novoroční v Śimonovi. Saglproduction

Bylo to nádherný, dojemný, naprosto boží!

* Ahoj, hezké to bylo celé, i opakování věcí. Za sebe hlasuji pro Dies Irae, z toho mě mravenčilo po těle. (Ondra)

* Ještě jednou díky za moc hezký zážitek. Je radost vás poslouchat a zároveň sledovat vaše soustředění a prožívání každé interpretace skladby či písně. Užili jsme si to s vámi! Budu se těšit na další koncert.

* Ahoj, jste BOŹÍ!!!

Budu tě všude vychvalovat, protože to bylo nezapomenutelný!

Další úžasný koncert LVB ve Velkém sále NR v Praze. Nejenže skvěle zpívají, ale jsou i velmi zábavní! Doporučuji" – SS

* Děkuji za NÁDHERNÝ zážitek!

Mě se líbilo všechno a moc. Líbí se mi, jak je to namixované, hodně veselé s krásným. Moc jsem se bavila. Jste všichni úžasní se spoustou energie na rozdávání.

* Bylo to super celé! Novinky PECKA! Ta latinská – to mi spadla čelist! Housle – krásné oživení! Hodně se mi líbilo to říkadlo s tleskáním, jak zpívaly jen holky. To ňuňu je vážně efektní. Malinko slaběji jsem slyšela alty, soprány o dost víc. Moc jsem si to užila.

Ještě miluju Indodanu, a Nearer My God a Ještě tě mám a Emarabini…

* Moc se mi líbí srdíčková píseň Let my Love a píseň otroků. Choreografie písní precizně provedená, vlnky skvělý nápad. Byla jsem blíž sopránů a obdivuju sopranistky. I v hodně vysokých tónech jsou jejich hlasy příjemné.

Za mne: WOW, paní dirigentka odvedla úžasnou práci a cítila jsem skvělou energii z celého sboru. Líbilo se mi pohybové aranžmá, např. u těch zvedajících se rukou , myslím, že u té modltiby to bylo hodně silné, jako byste zdvíhali tu energii spolu se zvyšujícími se decibely vašich hlasů. To bylo hodně mohutné. Pohybová stránka těch bludiček s nataženýma rukama do hlediště taky impozantní. Moc se mi líbilo. Paní dirigentka veselá a klidná, to se mi líbí, žádný stres jsem necítila, i když určitě musel být u všech. Takže velké gratulace ještě jednou všem sboristům a paní dirigentce…

* Ahoj hvězdo, byli jste famózní! Šla z vás úplně super energie, veselá a hřejivá. Moc se nám to líbilo, těším se na příště. Dej mi zase prosím vědět, až budou lístky.

* … tak to bylo krásný. Jste skvělí! Líbila se mi moc vaše slečna sboristka nebo jak se říká té vaší organizátorce, moc milá paní. Termín vánočního koncertu jsem si již dala do kalendáře a už se těším. To asi budou na programu i koledy, ale vy tomu dáte zase jiný rozměr. Na to, že trénujete jednou týdně, jste neuvěřitelní.

* Koncert se nám s Vojtou líbil strašně moc. Strašně jsem Tě vyhlížela a měla obavu, jestli Tě po tak dlouhé době vůbec poznám. Ale poznala jsem hned, jak jsi vešla. Bylo to celé úchvatné. Vaše sbormistryně je skvělá, vtipná, živelná. Jak nám provázela celým večerem bylo super. Z Tebe jsem nemohla spustit oči. Strašně Tě obdivuju. Krásně zpíváš, celé vystoupení si užíváš a všechno to skvělé a pozitivní předáváš dál na všechny, kdo mají to štěstí, že mohou být v dosahu. Repertoár máte opravu krásný. Líbilo se nám úplně všechno - určitě moc lidovka Pempel pempel (před kolegou klobouček dolů), africká modlitba a mNě určitě Bodaj by vás čerti vzali a mohla bych pokračovat dál a dál. Moc se mi líbilo i jak jste se na určité písně rozdělili do čistě ženského a mužského sboru. Budu se snažit nepropást lístky na prosinec. Když zaznělo od paní sbormistryně, že hledáte nového kolegu, tak jsem chvilku na Vojtu mrkala, jestli nechtěl ...,ale bohužel se dneska na sbor už necítí. Moc děkuju, žes mi lístky sehnala. Byli jste fakt skvělí a moc se těším na příště.

* Nikdy jsem na takovém koncertu ještě nebyla. Nevěděla jsem, že sborové zpívání může být i takovéhle. Jste jako zjevení, tolik energie, emocí, krásný zpěv i pohyb. Určitě si vás příště už nenechám ujít. Děkuji, Lenka.