Tradiční zimní soustředění a první koncert roku 2024

03.02.2024

Je za námi každoroční lednový víkend v Krkonoších a letos se vydařil přímo ukázkově! Poradili jsme si se všemi druhy horských sportů, využili jsme dostatečně wellness služby a hlásíme, že jsme také dodržovali pitný režim! Hlasivky dostaly po večerech zabrat, nicméně odpočinout jim necháme jen nepatrně, jelikož se první koncert roku 2024 kvapem blíží a navíc s naprosto famózním uskupením Berry Singers z USA!

Berry Singers sdružuje již více než šedesátlet studenty různých oborů z celé univerzity. Jsou nejžádanějším sborovým tělesem na Berry College a hlavním zájezdovým souborem, který každoročně vystupuje po celém jihu USA a každé tři roky na mezinárodní úrovni. Zpívali ve významných amerických sálech, včetně katedrály svatého Filipa v Atlantě a Alice Tully Hall v New Yorku. Soubor absolvoval také mezinárodní turné, v rámci kterého navštívil Anglii, Itálii, Maďarsko a Polsko.

Tentokrát vystoupí významný americký pěvecký sbor se sólistkou Indrou Thomas za klavírního doprovodu Stevena Wooddella na společném koncertě 8.3. v Pražském Hlaholu právě s LVB a my se již nemůžeme dočkat!