Výroční koncert aneb Lucky Voice Band 10 let na scéně!

05.10.2021

Je to neuvěřitelné, ale rok 2021 je pro nás již desátým rokem existence, a to je potřeba pořádně oslavit. Rozhodli jsme se proto uspořádat výroční koncert k našemu desetiletému působení na sborové scéně, a kdy jindy, než právě 10. 10. 2021.

A ke krásnému datu patří i krásné prostory, a proto jsme pro tento výjimečný koncert vybrali nádherný Sál Martinů v Lichtenštejnském paláci na HAMU v Praze.

A věřte nevěřte, 10. 10. 2021 to bude zrovna náš 100. koncert od začátku našeho působení!

Tento slavnostní koncert byl však krátce po zahájení prodeje vstupenek vyprodán, a stejně tak i druhý přidaný koncert téhož dne.

Všem zájemcům, kteří si nestihli pořídit vstupenku a na koncert se nedostanou, se tak omlouváme a věříme, že si nás poslechnete na některém z dalších vystoupení, která máme naplánovaná.

Sledujte náš web a Facebook.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a podporu!

Na brzké shledání se těší celý Lucky Voice Band!


Upozornění pro návštěvníky koncertu:
Vzhledem k tomu, že i my musíme dodržovat aktuální opatření, platí na tomto výročním koncertě pro všechny účastníky následující:
Před koncertem je třeba prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,
  • prokázat potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Po celou dobu je třeba mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Děkujeme za pochopení a dodržení aktuálních mimořádných a ochranných opatření Ministerstva zdravotnictví (https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty).