Začínáme nový rok a 11. sezónu!

02.03.2022

Přes všechny ne úplně příznivé vnější okolnosti jsme vstoupili do dalšího roku plni energie a nadšení. Je paráda, že se můžeme zase setkávat osobně na zkouškách a vědět, že nás čekají krásné koncerty a další akce. A že jich letos máme naplánováno spoustu! Mrkněte se pro začátek do sekce Koncerty a vystoupení.

Kromě pravidelných čtvrtečních zkoušek vyrazila část sboru jako již tradičně koncem ledna na víkend na hory, do Krkonoš, na Malý Šišák. Lyžovalo se, sáňkovalo, tančilo, relaxovalo a taky samozřejmě hrálo na kytary a zpívalo. Ideální způsob, jak opět stmelovat partu a nastartovat společnou práci. Sestřih z pobytu najdete na našem Facebooku.

Věříme, že letošní rok bude zase "pěveckou" jízdou plnou nových výzev v podobě soutěží, festivalů a zahraničních zájezdů. Těšíme se na to. Už teď chystáme několik nádherných novinek v repertoáru. Snad se nám společně podaří zase rozhýbat kulturní život a Vy nás při tom budete svou účastí podporovat. A třeba se konečně dočkáme i svého prvního CD, po kterém se často ptáte. Kdo ví, nechte se překvapit...

Tak ať je rok 2022 pro nás pro všechny dobrý!

Váš Lucky Voice Band