Novinky

Naši milí příznivci!
Dnes je čtvrtek 26. 3. 2020, což by za "normálních" okolností znamenalo, že se v podvečer s naším sborem sejdeme ve zkušebně, abychom zase o kousek popojeli v našem nacvičování repertoáru. Bohužel, jak všichni víme, "normální" okolnosti byly aktuálně vystřídány spíše naprosto mimořádnou situací, která nás zahnala domů, nasadila...

Kdo jsme?

09.10.2018

Ve videu níže se o nás dozvíte pár zajímavých věcí!

už je to tady! První koncert letošní sezóny se nezadržitelně blíží. Udělejte si v neděli 25.3.2018 v 17:00 čas a přijďte si poslechnout nás i další sbory do Baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě a podpořte tak dobrou věc! Už se na Vás moc těšíme!

Na našem každoročním koncertě pro nadaci Cesta Domů jsme díky vám, posluchačům, vybrali krásných 42.000 Kč. Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím a jejich rodinách. Máme velkou radost, že můžeme pomáhat tam, kde je to třeba.

Máme ZLATO !

11.06.2017

Milí přátelé, na mezinárodním festivalu pěveckých sborů Svátky písní v Olomouci se nám podařilo získat zlatou medaili! Moc děkujeme Vám všem, kteří jste nám drželi palce nebo se i přišli podívat na naše vystoupení na Horním náměstí v Olomouci.